Mercedes Benz GLA 220d

Mercedes Benz GLA 220d

Opsione Baze
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Timon me komanda multifunksional
 • Energency brake assist
 • Drita Bi-Xenon
 • Sedile elektrine me memorie
 • Klimatizator me 2 zona
 • Drive Mode Sport, Eco, Manual
 • Hapje bagazhi me buton
 • Blind spot assist
 • Pasqyra elektrike me palosje
 • Start/Stop
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • AUX
 • Bluetooth
 • ISOFIX
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €24,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140,000km
Viti 2015
Motorri 2.2 - 136 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay