Mercedes Benz GLA 220d CDI

Mercedes Benz GLA 220d CDI

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Attention Assist
 • CD Player
 • Dritat Xenon Adaptive
 • ECO Start/Stop
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Limitator shpejtesie
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem navigimi 3D
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
Informacion i përgjithshëm
€24,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 157000km
Viti 2016
Motorri 2.2 - 170HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay