Mercedes Benz GLA 200d 4matic

Mercedes Benz GLA 200d 4matic

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Inteligent Light System
 • Sensor parkini para pas
 • terheqje 4×4
 • Dynamic Select
 • Eco Start Stop
 • Sedile elektrike me ngrohje
 • Kambio automatike 7+1 marsha
 • Usb / Cd / Radio / Bluetooth
 • Klimatizator Auomatik
 • Kamera e pasme parkimi
 • DSR
 • Ambient Lighting
 • Emergency Brake Assist
 • Sensor Dritash / Shiu
 • Keyless Start
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €26,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 25,000km
Viti 2017
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay