Mercedes Benz GLA 200d 4Matic

Mercedes Benz GLA 200d 4Matic

Opsione Baze
 • Dritat Xenon me detaje LED
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe memorie
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Drive mode select
 • Cruise control
 • Assistance graphic
 • ABS
 • ESP
 • Collision Prevent Assist
 • Attention assist
 • Hapje bagazhi me buton
 • Klimatizator me 2 zona
 • Start/stop
 • Sistem Navigimi
 • AUX
 • Bluetooth
 • DSR
 • Kompjuter Bordi
 • Pasqyra elektrike me palosje
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €25,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 40,000km
Viti 2016
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay