Mercedes Benz GL 350D 4Matic

Mercedes Benz GL 350D 4Matic

Opsione Baze
 • Attention assist
 • Blind spot assist
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe memorie para
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Sedile me ngrohje pas
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Timon elektrik me ngrohje
 • Bluetooth
 • Radio/USB
 • Sensorë parkimi para dhe pas
 • Bagazh me hapje automatike
 • Dyer me shenjë gishti dhe thithje
 • Pedana fikse
Opsione Shtese
 • Klima Bi-Zone
 • Kamera 360 gradë
 • Funksioni Lane Keep Assist
 • Distance Warning
 • Cruise Control
 • Kompjuter bordi
 • Audio Harman Kardon
 • Ambient Light
 • ISOFIX
 • Sistem Navigacion
Informacion i përgjithshëm
€26,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 139.000km
Viti 2013
Motorri 3.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bluetec
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay