Mercedes Benz G63 Amg

Mercedes Benz G63 Amg

Opsione Baze
 • Ngrohje Ftohje para
 • Sedile Elektrike para
 • Sedile Exclusive
 • Distronik
Informacion i përgjithshëm
€289,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 4.0 - 585 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: 4WD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay

  Mercedes Benz G63 Amg

  Opsione Baze
  • 6 Airbag
  • Drita Mjegulle Prapa
  • Timon me Komanda Multifunksional
  • Mbyllje Qendrore me Pult
  • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
  • ISOFIX
  • Sensore Shiu
  • Drite Frenimi Prapa
  • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
  • Pasqyrat me Komandim
  • Mbeshtetese Krahu Para
  • Kompjuter Bordi
  Opsione Shtese
  Informacion i përgjithshëm
  €289,000
  Gjendja: E Re
  KM te pershkruara: 0km
  Viti 2022
  Motorri 4.0 - 585 HP
  Karburanti: Benzine
  Ngjyra Jashte: gri
  Ngjyra Brenda: e zeze
  Karroceria: SUV
  Trasmisioni: Automatike
  Tipi Auto
  Rrota aktive: 4WD
  Dyert: 5
  Ulese: 5

   Emri (*)

   Email (*)

   Numer telefoni

   Subjekti

   Kalkulatori Financiar
   Çmimi i automjetit ( €)
   Norma interesit (%)
   Periudha (month)
   Paradhënie ( €)
   Llogarit
   Monthly Payment
   Total Interest Payment
   Total Amount to Pay