Mercedes Benz G63 AMG Edition 463

Mercedes Benz G63 AMG Edition 463

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blind Spot Monitoring
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Rear Seat Entertainment
 • Riveshje e Tavanit Ebony Alcantara
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
Informacion i përgjithshëm
€110,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 59000km
Viti 2017
Motorri 6.3 - 571HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay