Mercedes Benz E220d

Mercedes Benz E220d

Opsione Baze
 • Sedile me levizje elektrike / Ngrohje
 • Klimatizator 2 zona
 • Kamera parkimi 360 grade
 • Emergency Brake Assist
 • Attention Assist
 • Traffic Sing Rocgonition
 • Navigator/Usb/Bluetooth
 • Klimatizator 2 zona
 • Sensor Parkimi para dhe pas
 • Keyless Start
 • Start Stop
 • Drive Dynamic Select
 • Park Assist
 • Kompjuter Bordi
 • AMG Pack
 • Ekran digital
 • Head Up display
 • Timon Me komanda Multifunksional
 • Hapje Bagazhi ke buton
 • Isofix
 • Drita High Led Multibeam
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €36,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 40,000km
Viti 2018
Motorri 2.2 - 194 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay