Mercedes Benz E200d

Mercedes Benz E200d

Opsione Baze
 • Timon me komanda multifunksional
 • Kroskot digital
 • Cruise control
 • Limitator Shpejtesie
 • Dynamic Select Mode
 • Kompjuter Bordi
 • Park Assist
 • Blind Spot Assist
 • Emergency Brake Assist
 • Traffic Sign Recgonition
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Sedile elektrike
 • Klimatizator 2 zona
 • Wirless Charger
 • Bluetooth
 • Nav
 • USB
 • Keyless Start
 • Hapje Bagazhi me buton
 • Pasqyra elektrike
 • Sedile ne ngrohje
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 14,000km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 160 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial prapa
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay