Mercedes Benz CLA 180D

Mercedes Benz CLA 180D

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Attention Assist
 • Emergency brake Assist
 • Kondicioner AC
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensorë Parkimi
 • Drita Xenon me detaje LED
 • Drita te pasme LED
 • Bluetooth
 • Navigator
 • USB
 • Bluetooth
 • Sedile me levizje manuale
 • Timon me komanda multifunksional
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €33,900
€31,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 17,000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay