Mercedes Benz A Class 200

Mercedes Benz A Class 200

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Distance warning
 • Attention assist
 • Sedile me ngrohje para
 • Navigator usb bluetooth
 • Tavan xhami panormaik me hapje
 • ISOFIX
 • Xhama elektrik
 • Drita xenon
 • Timon me komandamultifunksional
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €18,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 115,000km
Viti 2015
Motorri 2.2 - 136 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay