Mercdes Benz G63 Edition 1

Mercdes Benz G63 Edition 1

Opsione Baze
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe ftohje para
 • Sedile Exclusive
 • Distronic
 • Drive Mode Select
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€230,000
Gjendja: E perdorur
Motorri 4.0 - 700 (Powered by BRABUS)
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e kuqe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay