Masserati Levante D4

Masserati Levante D4

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drita Xenon Me detaje LED
 • Timon me komanda multifunksional
 • Drive Mode Sport
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Pasqyra Elektrike me ngrohje dhe palosje
 • Tavan xhami panoramik
 • Sensor Shiu
 • Sensor Dritash
 • Klimatizator 2 zona
 • Sedile para me ngrohje
 • USB
 • AUX
 • Bluetooth
 • Navigator
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 30,000km
Viti 2018
Motorri 3.0 - 275 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay