LR Discovery Sport D165 R-Dynamic S

LR Discovery Sport D165 R-Dynamic S

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 9 Raporte
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain  Response
 • Airbag Anesor/Frontal/Perde
 • Klimatizator Automatik
 • Sistemi Audio Land Rover/Bluetooth
 • Disqe Alumini 17″
 • Dritat Full LED
 • Dritat e pasme Led
 • Funksion Lane Keep Assist
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 18"
 • Drita LED me kthim dhe perkulje
 • Drita Mjegulle LED
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Set Tapetesh Premium
 • Sistem Navigacioni PIVI Pro
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€57,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 165HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Lantau Bronze
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay