LR Discovery Sport D150 MHEV

LR Discovery Sport D150 MHEV

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Riveshje e Tavanit Light Oyster
 • Disqe Alumini 17"
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Automatike
 • Dritat Full LED
 • Drite Frenimi Prapa
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Ndezje Start/Stop
 • Paketa e sigurise: CBC EPAS ETC DCS RSC ABS EBD
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pilot Automatik
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Audio Land Rover
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €49,900
€43,490
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay