LR Discovery R-Dynamic SE MHEV

LR Discovery R-Dynamic SE MHEV

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • Terheqje 4×4
 • Kamera Parkimi e Pasme + Sensore Parkimi
 • Paneli Instrumentave TFT Analog
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro
 • Ekran me Prekje 11.4″
 • Bagazhi Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dritat e Pasme Full LED
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Sistem Audio Meridian 
 • Disqe Alumini 20″
 • Riveshje e Tavanit Ebony Morzine
 • Pasqyrat e Jashtme me VeteErresim
 • Suspensione me Ajer dhe Nivelim
 • Disqe Alumini 21″ Style 5123
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama Te Erret 
 • Xhami Para me Ngrohje+Mbrojtje Rreze UV
 • Drita Mjergulle
 • Sedile Para me Ngrohje/Ftohje 
 • Gome Rezerve Mini 
 • Set Tapetesh Premium 
 • Konfigurim Drita Ambjenti
 • Timoni me Ngrohje dhe Komandim Elektrik
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0 - 250 HP
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Hakuba Silver
Ngjyra Brenda: Ebony Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay