LR Defender P525 V8 Edition

LR Defender P525 V8 Edition

Opsione Baze

– Traksion 4×4&Transmision Automatik

– Dritat AHBA & Bagde

– Sensore Parkimi Para & Prapa & Lane Keep

– Sistem Kamera 360* 3D

– Suspensione me Ajer me Nivelim

– Klimatizator Automatik 3 Zona

– Blind Spot Assist & Clear Exit Monitor

– Disqe 19″ Alumini 6010 Gloss Black

– Adaptive Dynamics & Terrain Response

– Brake Hold & Hill Descent Control

– Sistem Navigacioni Pivi Pro

– Paneli Instrumentave TFT Virtual

Opsione Extra

Sedile elektrike me ngrohje dhe ftohje para

Sedile me ngrohje pas

Klima 4 zona

Tavan xhami panoramik me hapje

Carbon Pack

Timon elektrik/ngrohje/multifunksional

Drive Pack Dynamic Pro

Drita Matrix LED

Blind Spot Assist

Emergency Brake Assist

– Xhama te Erret

– Tavan Xhami Panoramik

– Disqe 22″ Style 5098 Satin Dark Grey

– Dritat Matrix LED

– Sedile Elektrike Klimaterike Para

– Sedilje Prapa me Ngrohje

– Timoni Kamosh me Ngrohje

– Head Up Display

– Wireless device charging

– Natural Smoked Dark Oak Veneer

– Riveshje e Tavanit Ebony Morzine

– Ganxhe Terheqese Elektrike

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 5.0 - 525HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Vintage Tan
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay