LR Defender 110 D240 S

LR Defender 110 D240 S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • 7 vende
 • Ganxhe e pasme
 • Paketa Advanced Off-Road Capability
 • Adaptive Dynamics
 • Adaptive Terrain Response
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Disqe Alumini 19"
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Funksion Brake Hold Assist
 • Hill Descent Control
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Ndezje Start/Stop
 • Shina Te Zeza Ne Çati
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni PIVI Pro
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €77,500
€66,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 38000km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 240 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay