Lexus UX 250h Hybrid E-CVT Luxury

Lexus UX 250h Hybrid E-CVT Luxury

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Run Flat Tires
 • Electronic Brake Distribution
 • Pre Crash System
 • Adaptive Cruise Control
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 18"
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Dritat Automatike
 • Dritat Full LED
 • Drive Mode
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lane Departure Warning
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure me Ngrohje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €55,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 258 Hp / Hybrid
Karburanti: Hibrid
Ngjyra Jashte: e bardhe pearl
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay