Land Rover Discovery

Land Rover Discovery

Opsione Baze
 • Timon me ngrohje
 • Adaptive terrain Response
 • Sistem amortizimi me ajër
 • Drita Matrix Led
 • Limitatoe Shpejtesie
 • Cruise control
 • Adaptive Cruise Control
 • Forward Alert
 • Autonomus Emergency Brake Assist
 • Reverse traffic detection
 • Lane keep assist
 • Kamera e pasme parkimi
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Sedile elektrike me ngrohje dhe memorie para
 • Sedile me ngrohje prapa
 • Ngjyra SV Pack: British Green Racing
 • Blind spott assist
 • Keyless entry start
 • Klimatizator 2 zona
 • Meridian Sound System
 • Hapje elektrike e bagazhit me buton
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Sistem Navigimi
 • USB
 • Bluetooth
 • CD
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €49,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 85,000 km
Viti 2017
Motorri 3.0 - 258 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: British Racing Green
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay