Land Rover Discovery Sport HSE

Land Rover Discovery Sport HSE

OPSIONE TË MAKINËS
 • Bagazh me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Levat e transmisionit te integruara ne timon
 • Drive mode select
 • Meridian sound system
 • Tavan xhami panoramik
 • Blind spot monitor
 • Kamera parkimi
 • Klimatizator automatik me 2 zona
 • Sedile lekure me levizje elektrike
 • Sedile me ngrohje
 • ECO Start/Stop
 • Navigator
 • Lane keep asisst
 • Cruise control
 • AEB
Informacion i përgjithshëm
€39,990
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 45000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 179HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay