Land Rover Discovery Sport D150 R-Dynamic SE

Land Rover Discovery Sport D150 R-Dynamic SE

Opsione Baze
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Transmision Automatik Me 8 Raporte
 • ECO Start/Stop
 • Traksion AWD + Terrain  Response
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Sistem Navigacioni Touch Pro Duo
 • Paneli Instrumentave TFT Dixhital
 • Sistem Audio Land Rover 250W
 • Disqe Alumini 18″
 • Dritat Full LED 
 • Dritat e pasme Full Led
 • Sensore Parkimi Perpara dhe  Prapa
 • Kamera Parkimi E Pasme
 • Bagazhi Me Hapje Mbyllje Automatik
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Ambient Light
 • Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing
 • Clear Sight Pasqyre Interior
 • Disqe Alumini 19"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Paketa Black Design
 • Paketa Drive
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €54,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 150 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Firenze Red
Ngjyra Brenda: Metalic
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay