Land Rover Discovery SDV6 HSE

Land Rover Discovery SDV6 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Kutia Sendeve Termike
 • 7 vende
 • Adaptive Terrain Response
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 20"
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Gomë Rezerve Mini
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera 360 Grade
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Ndezje Start/Stop
 • Paketa Driver Assist
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Shina Te Zeza Ne Çati
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Xhama te Erret
 • Xhami i Perparme Solar + Akustik
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €96,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 23000km
Viti 2020
Motorri 3.0 - 306 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Brenda: Pastel
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay