Land Rover Discovery HSE

Land Rover Discovery HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Kamera Parkimi e Pasme + Sensore Parkimi
 • Paneli Instrumentave TFT Digitial
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro
 • Ekran me Prekje 10″
 • Bagazhi Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dritat Full LED
 • Dritat e Pasme Full LED
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Sistem Audio Meridian 380W 10 Autoparlante
 • Disqe Alumini 20″
 • Riveshje e Tavanit Ebony Morzine
 • Timoni me Pozicionim Elektrik
 • Pasqyrat e Jashtme me VeteErresim
Opsione Shtese
 • Set Tapetesh Premium
 • 7 vende
 • Adaptive Cruise Control
 • Blind Spot Monitoring
 • Drita AHBA 
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Gomë Rezerve Mini
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Paketa Driver Assist
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Shina Te Zeza Ne Çati
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Terrain Response 2
 • Xhama te Erret
 • Xhami i Perparme Solar + Akustik
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €88,200
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 3.0 - 250 Hp
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: Caraway
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay