Land Rover Discovery TDV6 HSE

Land Rover Discovery TDV6 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Inserte Druri Natural Shadow Oak
 • Shina Te Zeza Ne Çati
 • Paketa Drive
 • Paketa Exterior Dynamic
 • Paketa Climate Comfort
 • Paneli Instrumenteve Analog
 • Adaptive Terrain Responsoe
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 21"
 • Dritat Full LED
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Pajisje Frigoriferike
 • Paketa e sigurise: CBC EPAS ETC DCS RSC ABS EBD
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Lëkure
 • Sistem Navigacioni
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Tavani me kontrast Santorini Black
 • Telekamera e Pasme
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €87,000
Gjendja: E Re
Motorri 3.0 - 258 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay