Land Rover Discovery 5 HSE TDV6

Land Rover Discovery 5 HSE TDV6

Opsione Baze
 • 8 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Xhama Elektrike
 • Pasqyrat me Komandim 
 • Drite Frenimi Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • ISOFIX
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 20"
 • Drita Mjegulle LED
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Dritat Full LED
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Levat e Transmisionit ne Timon
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Ndezje Start/Stop
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie
 • Pilot Automatik
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Telekamera e Pasme
 • Timon Prej Lekure
 • Xhama te Erret
 • Xhami Para Reflektiv
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €93,653
ID 1140
Gjendja: E Re
Viti 2019
Motorri 3.0 - 306
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Off-Road
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive:
Dyert: 5
Ulese: 7

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay