Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Blind Spot Monitoring
 • Drive Mode
 • ECO Start/Stop
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Kompjuter Bordi
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Limitator shpejtesie
 • Pedana Statike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lëkure
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Suspensione me Ajer
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me Komanda Multifunksional
Informacion i përgjithshëm
€32,300
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 103000km
Viti 2014
Motorri 3.0 - 250HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay