Land Rover Defender 110 P400

Land Rover Defender 110 P400

Opsione Baze
 • Traksion 4×4&Transmision Automatik
 • Dritat AHBA & Bagde “X-Dynamic”
 • Sensore Parkimi Para & Prapa & Lane Keep
 • Sistem Kamera 360* 3D
 • Suspensione me Ajer me Nivelim
 • Klimatizator Automatik Zonal Para
 • Blind Spot Assist & Clear Exit Monitor
 • Disqe 19″ Alumini 6010 Gloss Black
 • Adaptive Dynamics & Terrain Response
 • Brake Hold & Hill Descent Control
 • Sistem Navigacioni Pivi Pro
 • Paneli Instrumentave TFT Virtual
 • Clear Sight Pasqyre Interior & Keyless Entry
Opsione Shtese
 • Family Comfort Pack
 • Comfort and Convenience Pack
 • Klima 3 Zone
 • Xhama te Erret
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Plastikat e Jashtme(Black Pack)
 • Disqe 20″ Style 5098, Satin Dark Grey
 • Dritat Matrix LED
 • Sedile Klimaterike Para dhe Ngrohje Prapa
 • Head- Up Display
 • Advanced Off-Road Pack
 • 6+1 Vende
Informacion i përgjithshëm
€129,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 3.0 - 400HP
Karburanti: Benzinë Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Vintage Tan
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay