Land Rover Defender 110 D250 AWD SE

Land Rover Defender 110 D250 AWD SE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Traksion 4×4
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sensore Parkimi Para & Prapa & Lane Keep
 • Sistem Kamera 360* 3D
 • Suspensione me Ajer me Nivelim
 • Klimatizator Automatik Zonal Para
 • Blind Spot Assist & Clear Exit Monitor
 • Disqe 19″ Alumini Sparkle Silver
 • Adaptive Dynamics & Terrain Response
 • Brake Hold & Hill Descent Control
 • Sistem Navigacioni Pivi Pro
 • Paneli Instrumentave TFT Virtual
 • Clear Sight Pasqyre Interior & Keyless Entry
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 20"
 • Paketa Black Design
 • Paketa Comfort Convenience
 • Paketa Driver Assist
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Shina Te Zeza Ne Çati
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Tavani me kontrast Santorini Black
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €86,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 3.0 - 250 Hp
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Hakuba Silver
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay