Lamborghini Urus 4.0 V8

Lamborghini Urus 4.0 V8

Opsione Baze
 • Sedile elektrike me ngrohje, ftohje dhe memorie
 • Ambient Light
 • Kamera 360 grade
 • Lamborghini Anima
 • Gomat e pasme me kthim
 • Tavan Xhami Panoramik me hapje
 • Head up Display
 • Adaptive Cruise Control
Informacion i përgjithshëm
€328,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 18000km
Viti 2021
Motorri 4.0 - 650HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay