KIA XCEED LX PRIME

KIA XCEED LX PRIME

Opsione Baze
 • Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag perde
 • ABS+ ESC+HAC
 • Lane Keep Assist
 • Forward Collision-Avoidance Assist
 • ISOFIX
 • Siguresë dyersh për fëmijët
 • Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 • 4 xhama eletrik
 • Sensor per dritat dhe drita automatike
 • Drita LED
 • Drita Ditore LED
 • Drita antimjegull
 • Drita antimjegull LED mbrapa
 • Disqe alumini 16’
 • Shina në çati
 • Gome Rezerve
 • Goma Michelin
 • Mbeshtetesja e kokes e rregullushme
 • Sedilja e shoferit me rregullim gjatësi dhe lartësi
 • Sedilje me cope
 • Sediljet prapa me ndarje 3:2
 • Komanda ne timon
 • Pedale gome
 • Automatic cruise control
 • Dalje 12V dhe USB
Opsione Shtese
 • Xhamat mbrapa dhe xhami I pasem ekstra te erresuar
 • Pasqyra elektrike me sinjale dhe me ngrohje
 • Disqe Alumini 18’
 • Goma Continental
 • Timon me lekure
 • Leve marshi me lekure
 • Klima automatike
 • Drive mode
 • Sensor shiu
 • Kamera parkimi mbrapa
 • Konsola qendrore dixhitale 8’
 • Bluetooth
Informacion i përgjithshëm
€26,990
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 1.5 - 160 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Casa White
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay