Kia XCeed EX Way

Kia XCeed EX Way

Opsione Baze
 • Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag perde
 • Disqe frenimi 16’ perpara
 • Disqe frenimi 14’ mbrapa
 • ABS+ ESC
 • Sistem inteligjent frenimi në dishezë(DBC)
 • Hill Start Control(HAC)
 • Lane Keep Assist
 • Forward Collision-Avoidance Assist
 • ISOFIX
 • Siguresë dyersh për fëmijët
 • Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 • Xhamat perpara dhe xhami I perparme te erresuar
 • Xhamat mbrapa te erresuar
 • Xhami I pasem I erresuar dhe me ngrohje
 • 4 xhama eletrik
 • Pasqyra me ngjyren e makines
 • Sensor per dritat dhe drita automatike
 • Drita LED
 • Drita Ditore LED
 • Drita antimjegull
 • Drita antimjegull LED mbrapa
 • Disqe alumini 16’
 • Shina në çati
 • Gome Rezerve
 • Goma Michelin
 • Mbeshtetesja e kokes e rregullushme
 • Sedilja e shoferit me rregullim gjatësi dhe lartësi
 • Sedilje gjysem lekure
 • Sediljet prapa me ndarje 3:2
 • Sedilje me cope dhe lekure artificiale
 • Sistem Multimedia 8 inç
 • Kamer parkimi mbrapa
 • Komanda ne timon
 • Timon lekurë
 • Leva e marsheve lëkure
 • Pedale gome
 • Bluetooth
 • Apple Car Play Mirror, Androir Car Play Mirror
 • Automatic cruise control
 • Keyless entry
 • Dalje 12V dhe USB
Opsione Shtese
 • Konsola qendrore dixhitale 12.3’
 • Disqe Alumini 18"
 • Drive Mode
 • Klima automatike
 • Pasqyrat me Komandim
 • Pasqyrat me ngrohje
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sensore Shiu
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
cmimi €26,990
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.5 - 160HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Metalike
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay