Kia XCeed EX Flow

Kia XCeed EX Flow

Opsione Baze
 • Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin Airbag perde
  ABS+ ESC+HAC
 • ISOFIX
 • Sistem drejtimi elektrik
 • 4 xhama eletrik
 • Pasqyra me kontroll dhe mbyllje elektrike Drita Ditore LED
 • Drita antimjegull
 • Shina në çati
 • Gome Rezerve
 • Sedilja e shoferit me rregullim gjatësi dhe lartësi Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi Sedilje gjysem lekure
 • Sediljet prapa me ndarje 60%:40% Disqe alumini 16”
 • Goma Michelin
 • Komanda ne timon
 • Timon lekurë
 • Leva e marsheve lëkure
 • Klima automatike
 • Bluetooth
 • Apple Car Play Mirror, Androir Car Play Mirror Konsola qendrore dixhitale 12.3 inch
 • Pilot automatic(cruise control)
 • Kamera parkimi mbrapa
 • Dalje 12V
 • Dajle USB
Opsione Shtese
 • Pasqyra elektrike me ngrohje
 • Disqe alumini 18”
 • Goma Continental
 • Sediljet perpara me rregullim lartesie Sediljet perpara me ngrohje
 • Timon me ngrohje
 • Klima automatike
 • Kroskot digjital 12.3” Drive mode
 • Sensore parkimi mbrapa Sensore shiu
  Ekran multimedia 8”
Informacion i përgjithshëm
€28,890
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 1.5 - 160 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e kuqe
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay