Kia Stonic LX Urban

Kia Stonic LX Urban

Opsione Baze
 • TE DHENA TEKNIKEGjatësia: 4140 mmGjerësia(pa pasqyra): 1760 mmLartësia: 1520 mmTërheqja: 4x2Numri I vendeve: 4+1Numri I dyerve: 5Kambio: AutomatikeKapaciteti bagazhit; 352 litra

  Gomat: R15

  Shpejtësia Maksimale: 172 Km/H

  Konsumi I kombinuar:  5.5 /L per 100km

  CO2 I kombinuar: 125g/km

 • OPSIONE STANDARTE TE MAKINESAirbag Ballor për shoferin dhe pasagjerinAirbag Anësor për shoferin dhe pasagjerinABS+ ESC+ HACISOFIXSiguresë dyersh për fëmijëtSistem drejtimi elektrikSistem ndriçimi halogjenKit riparimi I gomës(xhel+kompresor)Sedilja e shoferit me rregullim lartësieTimoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi

  Sedilje pëlhurë

  Sistem Multimedia 8’

  Komanda në timon

  Klima manuale

  Bluetooth

  Konsola qëndrore dixhitale 4.2’

  Dalje 12V

  Dajle USB

  Disqe Celiku 15’

  Xhama përpara elektrik

 • Drita ditore LEDPasqyrat me ngrohje dhe komandim eletrikPasqyra me mbyllje elektrikeDisqe alumini 16’4 Xhama eletrikTimoni dhe leva e marrshit lekurëKlima automatikePilot automaticKamera parkimi prapa
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 16"
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Pasqyrat me Komandim
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €18,700
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.4 - 100 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay