Kia Stonic LX Urban

Kia Stonic LX Urban

Opsione Baze

TE DHENA TEKNIKE

 • Gjatësia: 4140 mm
 • Gjerësia(pa pasqyra): 1760 mm
 • Lartësia: 1520 mmTërheqja: 4×2
 • Numri I vendeve: 4+1
 • Numri I dyerve: 5
 • Kambio: Automatike
 • Kapaciteti bagazhit; 352 litra
 • Gomat: R15
 • Shpejtësia Maksimale: 172 Km/H
 • Konsumi I kombinuar:  5.5 /L per 100km
 • CO2 I kombinuar: 125g/km

OPSIONE STANDARTE TE MAKINES

 • Airbag Ballor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag Anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • ABS+ ESC+ HACISOFIX
 • Siguresë dyersh për fëmijëtSistem drejtimi elektrik
 • Sistem ndriçimi halogjen
 • Kit riparimi I gomës(xhel+kompresor)
 • Sedilja e shoferit me rregullim lartësie
 • Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 • Sedilje pëlhurë
 • Sistem Multimedia 8’
 • Komanda në timon
 • Klima manuale
 • Bluetooth
 • Konsola qëndrore dixhitale 4.2’
 • Dalje 12V
 • Dajle USB
 • Disqe Celiku 15’
 • Xhama përpara elektrik
 • Drita ditore LED
 • Pasqyrat me ngrohje dhe komandim eletrik
 • Pasqyra me mbyllje elektrike
 • Disqe alumini 16’4 Xhama eletrikTimoni dhe leva e marrshit lekurë
 • Klima automatike
 • Pilot automatic
 • Kamera parkimi prapa
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 16"
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Pasqyrat me Komandim
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €18,700
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.4 - 100 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay