Kia Sportage EX Black Design

Kia Sportage EX Black Design

Opsione Baze
 • TE DHENA TEKNIKEGjatësia: 4485 mmGjerësia(pa pasqyra): 1855 mm

  Lartësia: 1635 mm

  Distancë aksiale: 2670 mm

  Tërheqja: 4×2

  Numri I vendeve: 4+1

  Numri I dyerve: 5

  Kambio: Automatike me 7 raporte

  Kapaciteti bagazhit; 491 litra

  Gomat: R17

  Shpejtësia Maksimale: 180 Km/H

  Konsumi I kombinuar:  5.2/L per 100km

  CO2 I kombinuar: 143g/km

 • OPSIONE STANDARTE TË MAKINESAirbag ballor për shoferi dhe pasagjerinAirbag anësor për shoferin dhe pasagjerin

  Airbag perde

  ABS+ ESC

  Sistem inteligjent frenimi në dishezë(DBC)

  Hill Start Control(HAC)

  Frenat e dorës Elektrike(EPB)

  ISOFIX

  Siguresë dyersh për fëmijët

  Sistem drejtimi elektrik

  4 xhama eletrik

  Pasqyra me kontroll dhe mbyllje elektrike

  Drita Ditore LED

  Drita antimjegull

  Zbarra në çati

  Kit riparimi I gomës(xhel+kompresor)

  Sedilja e shoferit me rregullim gjatësi dhe lartësi

  Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi

  Sedilje pëlhurë

  Sedilje me ngrohje, përpara

  Sediljet prapa me ndarje 60%:40%

  Sistem Multimedia 8 inç

  Komanda ne timon

  Timon lekurë

  Leva e marsheve lëkure

  Klima automatike

  Bluetooth

  Apple Car Play Mirror, Androir Car Play Mirror

  Konsola qëndrore dixhitale 3.5’

  Kamera parkimi prapa

  Pilot automatic(cruise control)

  Xhama me nuancë prapa

  Dalje 12V

  Dajle USB

Opsione Shtese
 • Logo KIA Black Design
 • Grila përpara Black Design
 • Disqe Alumini Black Design
 • Dritat Automatike
 • Dritat Full LED
 • Limitator shpejtesie
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €31,350
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.6 - 136 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay