Kia Sportage EX Black Design

Kia Sportage EX Black Design

Opsione Baze
 • TE DHENA TEKNIKE
 • Gjatësia: 4485 mm
 • Gjerësia(pa pasqyra): 1855 mm
 • Lartësia: 1635 mm
 • Distancë aksiale: 2670 mm
 • Tërheqja: 4×2
 • Numri I vendeve: 4+1
 • Numri I dyerve: 5
 • Kambio: Automatike me 7 raporte
 • Kapaciteti bagazhit; 491 litra
 • Gomat: R17
 • Shpejtësia Maksimale: 180 Km/H
 • Konsumi I kombinuar:  5.2/L per 100km
 • CO2 I kombinuar: 143g/km
 • Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag perde
 • ABS+ ESC
 • Sistem inteligjent frenimi në dishezë(DBC)
 • Hill Start Control(HAC)
 • Frenat e dorës Elektrike(EPB)
 • ISOFIX
 • Siguresë dyersh për fëmijët
 • Sistem drejtimi elektrik
 • 4 xhama eletrik
 • Pasqyra me kontroll dhe mbyllje elektrike
 • Drita Ditore LED
 • Drita antimjegull
 • Zbarra në çati
 • Kit riparimi I gomës(xhel+kompresor)
 • Sedilja e shoferit me rregullim gjatësi dhe lartësi
 • Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 • Sedilje pëlhurë
 • Sedilje me ngrohje, përpara
 • Sediljet prapa me ndarje 60%:40%
 • Sistem Multimedia 8 inç
 • Komanda ne timon
 • Timon lekurë
 • Leva e marsheve lëkure
 • Klima automatike
 • Bluetooth
 • Apple Car Play Mirror, Androir Car Play Mirror
 • Konsola qëndrore dixhitale 3.5’
 • Kamera parkimi prapa
 • Pilot automatic(cruise control)
 • Xhama me nuancë prapa
 • Dalje 12V
 • Dajle USB
Opsione Shtese
 • Limitues shpejtësie inteligjent
 • Pilot automatik me ruajtje korsie
 • Dritat Full LED
 • Grila përpara Black Design
 • Logo KIA Black Design
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Navigacioni
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €31,850
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.6 - 136 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay