Kia SPORTAGE 1,6 T-GDI HP EX MOTION

Kia SPORTAGE 1,6 T-GDI HP EX MOTION

Opsione Baze

TE DHENA TEKNIKE

 • Gjatësia: 4515 mm
 • Gjerësia: 1865 mm
 • Lartësia: 1645 mm
 • Distancë aksiale: 2680 mm
 • Tërheqja: 4×2
 • Numri i vendeve: 4+1
 • Numri i dyerve: 5
 • Kambio: Automatike me 7 raporte
 • Kapaciteti bagazhit: 571 litra
 • Gomat: R17
 • Shpejtësia Maksimale:  193 km/h
 • Konsumi I kombinuar:  6.8 l/100km
 • CO2 I kombinuar: 155 g/km

OPSIONE STANDARTE TË MAKINES

 • Airbag ballor për shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag perde
 • Airbag midis shoferit dhe pasagjerit
 • ABS+ ESC+DBC+HAC+TSA+MCB
 • ISOFIX
 • Siguresë dyersh për fëmijët
 • Timon me rregullim manual ne lartesi dhe thellesi
 • Leva e marshit e veshur me lekure
 • Xhami para i erresuar
 • Xhamat pas dhe xhami i pasem te erresuar
 • Xhami para me film akustik
 • Drita LED para dhe mbrapa
 • Drita automatike
 • Drita mjegulle mbrapa
 • Pasqyra elektrike me palosje dhe me ngrohje
 • Disqe 17”
 • Kit riparimi per gomat
 • Goma Michelin
 • Sedilje me cope
 • Kondicioner manual
 • Auto Cruise Control
 • Drive mode
 • Lane Keep Assist
 • Forward Collision Avoidance Assist
 • Kamer parkimi mbrapa
 • Ekran multimedia 8”
 • Dalje USB
 • Dalje 12V
 • Komanda ne timon
 • Lidhje Bluetooth
Opsione Shtese
 • Forward Collision Avoidance Assist- Junction
 • Ekran multimedia 12.3”
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring
 • Drita Mjegulle LED
 • Forward Collision Warning
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Keyless start
 • Klima automatike
 • Sedile Elektrike
 • Sedile lëkure / pëlhure
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sensore Shiu
 • Shina ne Cati
 • Sistem Keyless Entry
 • Smart Cruise control
 • Timon me ngrohje
 • Timon Prej Lekure
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€40,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 1.6 - 150HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Yucca Steel Gray
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay