KIA SORENTO 2,2 TCi EX LIMITED

KIA SORENTO 2,2 TCi EX LIMITED

Opsione Baze
 • Airbag Ballor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag Anësor për shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag Perde
  ABS+ ESC+ DBC+ HAC+ TSA
 • EPB
 • ISOFIX
 • Siguresë dyersh për femijet
  Euro 6d
 • Sistem drejtimi elektrik
 • Timoni I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 • Xhami para dhe xhamat para te erresuar
 • Xhamat mbrapa te erresuar
 • Xhami I pasem I erresuar dhe me ngrohje
 • Xhami para me film akustik
 • Drita automatike
 • Drita LED
 • Drita ditore LED
 • Drita mjegulle LED para dhe mbrapa
 • Pasqyrat e jashtme me ngjyren e makines
 • Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
 • Disqe alumini 17’’
 • Kit riparimi I gomes
 • Goma Continental
 • Mbeshteteset e kokes te rregullueshme
 • Sedilje me cope
 • 4 xhama eletrik
 • Kontroll qendror I xhamave nga shoferi
 • Ndricim LED ne kabine
 • Sediljet me ndarje 60%:40%
 • Timon me lekure
 • Leve marshesh me lekure
 • Mbrojtese dielli me ndricim dhe rreshkitje
 • AC automatik
 • Smart cruise control
 • Drive mode select
 • Lane keep assist
 • Forward collision-avoidance assist
 • Inteligent speed limit assist
 • Forward collision avoidance assist – junction
 • Lane following assist
 • Highway driving assist
 • Sensor parkimi para dhe mbrapa
 • Kamer mbrapa
 • Sensor shiu
 • Dalje usb para dhe mbrapa
 • Sisten navigimi 10.2 Inch
 • Apple Car Play Mirror, Android Car Play Mirror
 • Komanda në timon
Opsione Shtese
 • Sigurese dyersh automatike per femijet
 • PARKING COLLISION-AVOIDANCE ASSIST per pjesen mbrapa
 • Xhami para solar
 • Xhamat mbrapa extra te erresuar
 • Xhami para I laminuar
 • Ndricim full LED para dhe mbrapa
 • Shina ne cati
 • Disqe alumini 19’’
 • Sedilja e pasagjerit elektrike
 • Mbeshtetje lumbar tek sediljet perpara
 • Sedilje me lekure NAPPA
 • Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa
 • Sediljet para me ventilim
 • Timon me ngrohje
 • Pedale metalike
 • Head-up display
 • Blind-spot collision-avoidance assist
 • Parkim inteligjent me telekomande
 • Kamera 360 grade
 • Blind-spot view monitor
 • Bagazh elektrik
 • Perde manual ne dritaret mbrapa
 • Dalje fuqie mbrapa
 • Karikim wireless per smartphone
 • Sistem audio BOSE
 • Celes inteligjent dhe ndezje me buton

 

Informacion i përgjithshëm
€64,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.2 - 202 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Metalike
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: 4WD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay