Kia Rio LX Edition MT

Kia Rio LX Edition MT

Opsione Baze

TE DHENA TEKNIKE

 • Gjatësia: 4065 mm
 • Gjërësia(pa pasqyra): 1725 mm Lartësia: 1450 mm
 • Tërheqja: 4×2
 • Numri I vendeve: 4+1
 • Numri I dyerve: 5
 • Kambio: Automatike
 • Kapaciteti bagazhit; 352 litra
 • Gomat: R15
 • Shpejtësia Maksimale: 165 Km/H
 • Konsumi I kombinuar: 5.9 /L per 100km CO2 I kombinuar: 115g/km

 

OPSIONE STANDARTE TE MAKINES

 • Sistem frenimi ABS+ ESC+ HAC
 • Airbag qëndror shoferi dhe pasagjeri
 • Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin Airbag perde
 • Frenat përpara me disk 14″
 • Sistem ISOFIX
 • Dyert me sigurese per femijet
 • Sistem shkarkimi CO2:Euro 6D
 • Timon I rregullueshëm në lartësi dhe thellësi Drita ditore halogjene
 • Drita antimjegull
 • Disqe celiku 15”
 • Dalje USB
 • Mbështetësja e kokës e rregullueshme Sedilja e shoferit e rregullueshme në lartësi Sediljet prapa, me ndarje 2:3
 • Sedilje pëlhurë
 • Mbajtëse syzesh përpara
 • Klima manuale
 • Radio Mp3
 • Display 3.5’
 • Kompandat e radios në Timon
 • Bluetooth për lidhje me telefonin
 • Sensor I presionit të gomave
 • Kit riparimi gome(kompresor+Xhel)

OPSIONE EKSTRA TË MAKINES TË PERFSHIRA NE CMIM

 • Pasqyrat me ngjyrën e makinës
 • Pasqyra me komandim eletrik
 • Xhama eletrik perpara
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €13,890
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.2 - 84 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay