Kia Rio LX Edition AT

Kia Rio LX Edition AT

Opsione Baze
 • Sistem frenimi ABS+ ESC+ HAC
 • Airbag qëndror shoferi dhe pasagjeri
 • Airbag anësor për shoferi dhe pasagjerin Airbag perde
 • Sistem ISOFIX
 • Dyert me siguresë për fëmijët
 • Sistem shkarkimi CO2:Euro 6D
 • Timon I rregullueshem në lartësi dhe thellësi
 • Drita ditore halogjene
 • Drita antimjegull
 • Disqe çeliku 15”
 • Dalje USB
 • Mbështetesja e kokës e rregullueshme
 • Sedilja e shoferit e rregullueshme në lartësi
 • Sediljet prapa, me ndarje 2:3
 • Sedilje cope
 • Mbajtëse syzesh përpara
 • Klima manuale
 • Radio Mp3
 • Display 3.5’
 • Komandat e radios në Timon Bluetooth për lidhje me telefonin
 • Sensor I presionit të gomave
 • Kit riparimi gome(kompresor+Xhel)
Opsione Shtese
 • Pasqyrat me ngjyren e makines
 • Pasqyra me komandim eletrik dhe me ngrohje
 • Xhama elektrik perpara
Informacion i përgjithshëm
€19,390
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 1.4- 100 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze
Karroceria: Autoveturë
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay