Kia Picanto EX Fun

Kia Picanto EX Fun

Opsione Baze

TË DHËNA TEKNIKE

 • Gjatësia: 3595 mm
 • Gjërësia(pa pasqyra): 1595 mm
 • Lartësia: 1485 mm
 • Tërheqja: 4×2
 • Numri i vendeve: 4+1
 • Numri i dyerve: 5
 • Kambio: Manuale
 • Kapaciteti bagazhit; 255 litra
 • Gomat: R15
 • Shpejtësia Maksimale: 161 Km/H
 • Konsumi i kombinuar:  4.4 /L per 100km
 • CO2 I kombinuar: 101g/km
 • Sistem frenimi ABS+ ESC+ HAC
 • Airbag ballor shoferi dhe pasagjeri
 • Airbag anësor per shoferi dhe pasagjerin
 • Airbag perde
 • ISOFIX
 • Dyert me siguresë për fëmijët
 • Timon i rregullueshëm
 • Xhama te erresuar
 • Drita ditore halogjene
 • Drita automatike
 • Drita mjegulle mbrapa
 • Disqe celiku 14”
 • Dalje USB
 • Mbështetësja e kokes e rregullueshme
 • Sediljet prapa me ndarje 2:3
 • Sedilje cope
 • Klima manuale
 • Komandat ne timon
 • Bluetooth
 • Sensor i presionit të gomave
 • Kit riparimi gome(kompresor+Xhel)
 • Forward Collision Avoidance Assist
Opsione Shtese
 • Drita mjegulle
 • Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
 • Mbeshteteset e kokes te rregullushme
 • Bllokues xhamash
 • Timon lekure
 • Leve marshi lekure
 • Klima manual
 • Xhama elektrik
Informacion i përgjithshëm
€14,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 1.0 - 67HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Hatchback
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay