Kia Niro HEV Motion

Kia Niro HEV Motion

Opsione Baze
 • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin Airibag anesor
 • Aibag per gjunjet e shoferit
 • Airbag tavanor
 • Frenat perpara dhe mbrapa me disk
 • ABS+ESC+ HAC+ MCB (MULTI COLLISION BRAKE)
 • Frenat e dores Elektrike (EPB) dhe me sistemin AUTOHOLD Sistem automatic I kyçjes se dyerve per femijet.
 • Disqe alumini 16”
 • Kit per riparimin e gomes
 • Feneret automatik
 • Feneret para+mbrapa LED
 • Pasqyrat ne ngjyren e makines
 • Dorezat e dyerve ne ngjyren e makines
 • Pasqyrat e jashtme elektrike
 • Dorezat e brendshme te kromuara
 • Shirita kromi perpara dhe mbrapa
 • Sediljet gjysem lekure
 • Ekrani me Bluetooth per telefonin dhe komanda zanore Drive mode select( Perzgjedhje e menyres se ecjes)
 • Sistem I ruajtjes se korsise
 • Sistem I monitorimit te presionit te gomave
 • Pilot automatic dhe limitator shpejtesie
 • Kamera e pasme parkimi.
 • Fshireset e xhamit automatike
 • Karikim me wireless per celularin
Opsione Shtese
 • Pasqyrat e jashtme elektrike me ngrohje dhe me palosje Shina ne çati me ngjyre te zeze
 • Sedilja e shoferit me levizje elektrike
 • Levizje e pavarur e 3 sediljeve mbrapa
 • Sedilja e shoferit dhe e pasagjerit me ngrohje Timoni me ngrohje
 • Ndezja dhe hyrja ne makine pa çeles
 • Hapja e bagazhit me buton
 • Ekran me navigator 10.25 inch + LCD+ RDS+ DAB Kompjuter bordi 4 inch tft
 • BCA (BLIND-SPOT COLLISION-AVOIDANCE ASSIST); HDA (HIGHWAY DRIVING ASSIST)
 • Sensore parkimi perpara+mbrapa
Informacion i përgjithshëm
€41,600
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 1.6 - 148 HP
Karburanti: Benzinë Full Hybrid
Ngjyra Jashte: Metalike
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay