Kia Niro EV Urban

Kia Niro EV Urban

Opsione Baze
 • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag anesor per shoferin dhe pasagjerin dhe airbag perde
 • Airbag ne gjunjet e shoferit
 • Airbag qendror midis shoferit dhe pasagjerit
 • ABS + ESC + HAC+MCB+EPB
 • ISOFIXBllokues i dyerve per femijet
 • Timon i rregullueshem ne thellesi dhe lartesi
 • Xhami perpara me film akustikDrita automatike
 • Drita me halogjen
 • Drita ditore dhe pozicioni LED
 • Drita mjegulle LED mbrapa
 • Drita LED mbrapa
 • Pasqyrat ne ngyren e makines
 • Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
 • Pasqyrat me palosje manuale
 • Disqe alumini 17”
 • Kit riparimi i gomes
 • Goma Continental
 • Mbeshteteset e kokes me rregullim lartesie
 • Sedilja e shoferit dhe e pasagjerit me rregullim lartesie
 • Seljet e pasme me ndarje 3:2
 • Sedilje me cope
 • 4 Xhama eletrik
 • Klima automatike
 • Perzgjedhes i modaliteteve te drejtimit
 • Lane Keep Assist, Lane follow assist
 • FCA
 • Bluetooth
 • Sistem Monitorimi të Presionit të Gomave
 • Kamera parkimi mbrapa
 • Dalje fuqie dhe USB
 • Kroskot digjital 10.25”
 • Ekran multimedia 8”
 • Ndezje me buton
 • Komanda ne timon
Opsione Shtese
 • Xhama te erresuar mbrapa
 • Pasqyra me palosje elektrike
 • Shina ne cati
 • Sedilje me ngrohje para
 • Timon me lekure
 • Leve marshi me lekure
 • Timon me ngrohje
 • Smart Cruise Control
 • Sensore parkimi mbrapa
 • Pompe ngrohje
Informacion i përgjithshëm
€48,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri Elektrik - 204 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Steel Grey
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay