Kia Forte

Kia Forte

Opsione Baze
 • Frenat e perparme me disk
 • Frenat e pasme me tamburo
 • Gomat  195/65 R15
 • Gome Rezerve Alumini
 • Comfort
 • A/C  Kondicioner
 • Mbyllje qendrore me pult
 • Immobiliser
 • Driver support systems
 • Anti-lock braking system (ABS)
 • Electronic brakeforce distribution (EBD)
 • Feneret
 • Dritat e shkurtra Halogjene
 • Dritat e gjata Halogjene
 • Headlamp leveling system
 • Multimedia
 • Radio
 • Bluetooth per telefonin
 • USB
 • Siguria
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin perpara
 • ISOFIX
 • Mbyllje e dyerve per femijet
 • Sediljet dhe timoni
 • Mbeshtetese krahu perpara
 • Komandat ne timon
 • Timoni I levizshem ne disa pozicione
 • Sedilje full lekure me ngjyre te zeze  me levizje manuale.
 • Xhamat dhe pasyrat  
 • Hapje dhe mbyllje e xhamave elektrike (perpara+mbraopa)
 • Paqyra elektrike
Informacion i përgjithshëm
€17,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 1.6 - 123 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Dyert: 4
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay