Kia EV6 Water

Kia EV6 Water

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Levizje e makines nga parkingu me telekomande
 • Sedilje e shoferit me mbeshtetje dhe me hapesire ekstra per shplodhje
 • AEB (Autonomus Emergency Brake)
 • Bateri me e madhe 77.4 KWH
 • Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection
 • Cruise Control
 • Ekran me prekje per kontrollin e klimes dhe medias
 • Kamera 360 Grade
 • Park Assist
 • Park Assist Pilot
 • Pompe ngrohje per kondicionim më eficent
 • Sedile Comfort me Ventilim Para
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sedilje e pasagjerit elektrike
 • Timon me ngrohje
 • Traffic Sign Recognition
Informacion i përgjithshëm
€57,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 77,4 KWh - 229 HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Metalike
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: RWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay