KIA e-Soul Urban

KIA e-Soul Urban

Opsione Baze

SPECIFIKIMIT TEKNIKE

 • GJATESIA: 4195 mm
 • GJERESIA 1800 mm
 • LARTESIA: 1600 mm
 • DISTANCA AKSIALE: 2600 mm
 • VENDE: 4+1
 • DYER: 5
 • Kapaciteti bagazhit; 315 liters
 • Shpejtesia maksimale: 167 Km/H
 • Bateria: 64 kWh
 • Autonomia: 452 km
 • OPSIONET E MJETIT
  • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin
  • Airbag anesor dhe airbag perde
  • ABS + ESC + HAC
  • ISOFIX
  • Bllokim automatik i dyerve
  • Kambio E-SHIFT
  • Mbeshtetese e kokes se rregullueshme
  • Sedilja e shoferit e rregullueshme
  • Seljet e pasme me ndarje 3:2
  • Timon i rregullueshem ne thellesi dhe lartesi
  • Perzgjedhes i modaliteteve te drejtimit
  • LKA Lane keep Asist
  • Sistem Monitorimi të Presionit të Gomave
  • Komanda ne timon
  • IMOBILIZER
  • Celes inteligjent dhe ndezje me buton
  • Dalje USB
  • Shina ne cati
  • Xhama elektrik
  • Timon me lekure
  • Sedilje cope
  • Timon me lekure
  • Android and Apple car play

   

Opsione Shtese
 • Drita full LED para dhe mbrapa
 • Kroskot digjital 7”
 • Adaptive Cruise Control
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Disqe Alumini 17"
 • Forward Collision Warning
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klima automatike
 • Pasqyrat me ngrohje
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sistem Multimedia 8’
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€37,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 64 kWh - 204HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay