Kia e-Niro Evolution

Kia e-Niro Evolution

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Sistem multimedia 10.25”
 • Xhamat prapa me nuance
 • Smart Cruise control
 • Bojë metalike
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blind Spot Monitoring
 • Celes inteligjent dhe ndezje me buton
 • Disqe Alumini 17"
 • Drita Mjegulle
 • Dritat Full LED
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klima automatike
 • Kroskot digjital 7”
 • Pasqyrat me ngrohje
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Rear Collision Warning
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Audio JBL Premium
 • Timon me ngrohje
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
€43,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 64 kWh - 204HP
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay