Kia e-Niro Evolution

Kia e-Niro Evolution

Opsione Baze
 • SPECIFIKIMIT TEKNIKE
 • GJATESIA: 4375 mm
 • GJERESIA 1805 mm
 • LARTESIA: 1560 mm
 • DISTANCA AKSIALE: 2700 mm
 • VENDE: 4+1
 • DYER: 5
 • Kapaciteti bagazhit: 451 litra
 • Shpejtesia maksimale: 167 Km/H
 • Bateria: 64 kWh
 • Autonomia: 455 km
 • OPSIONET E MJETIT
 • Airbag ballor per shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag anesor per shoferin dhe pasagjerin dhe airbag perde
 • ABS + ESC + HAC
 • ISOFIX
 • Bllokim automatik i dyerve
 • Kambio E-SHIFT
 • 4 Xhama eletrik
 • Sedilja e shoferit e rregullueshme
 • Seljet e pasme me ndarje 3:2
 • Timon i rregullueshem ne thellesi dhe lartesi
 • Dalje klima prapa
 • Perzgjedhes i modaliteteve te drejtimit
 • LKA Lane keep Asist
 • Front Collision Avoidance assist
 • Sistem Monitorimi të Presionit të Gomave
  Sensor shiu
 • Android and Apple car play
 • Komanda ne timon
 • IMOBILIZER
  Dalje USB
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blind Spot Monitoring
 • Bojë metalike
 • Celes inteligjent dhe ndezje me buton
 • Disqe Alumini 17"
 • Drita full LED para dhe mbrapa
 • Drita Mjegulle
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klima automatike
 • Kroskot digjital 7”
 • Pasqyrat me Komandim
 • Pasqyrat me ngrohje
 • Pompe ngrohje per kondicionim më eficent
 • Rear Collision Warning
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile lëkure / pëlhure
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Audio JBL Premium
 • Sistem multimedia 10.25”
 • Smart Cruise control
 • Timon Prej Lekure me Ngrohje
 • Xhamat prapa me nuance
Informacion i përgjithshëm
€44,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 64kWh
Karburanti: Elektrike
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Crossover
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay