Kia Cerato

Kia Cerato

Opsione Baze
 • Airbag ballor për shoferin dhe pasagjerin
 • ABS+ ESC+HAC
 • ISOFIX
 • Rrjete fiksuese ne bagazh
 • Siguresë dyersh për fëmijët
 • Sistem drejtimi elektrik
 • 4 xhama eletrik
 • Xham i pasem i erresuar dhe me ngrohje
 • Drita me llampa halogjeni
 • Drita Ditore LED
 • Drita automatike
 • Drita mjegulle mbrapa
 • Pasqyra te jashtme elektrike dhe me ngrohje
 • Gome reserve celiku
 • Disqe celiku 15’
 • Goma Hankook
 • Pedale gome
 • Sedilje me cope
 • Sedilja e shoferit me rregullim lartësie
 • Timoni i rregullueshëm në lartësi dhe thellësi
 • Timon lekure
 • Sediljet prapa me ndarje 60%:40%
 • Drite kabine e pasme
 • Mbeshteteset e kokes te rregullueshme
 • Komanda ne timon
 • Timon lekurë
 • Bluetooth
 • Konsola qendrore dixhitale 3.5’
 • Auto cruise control
 • Dalje 12V
 • Dajle USB
 • Tavan i kabines i veshur me cope
 • Bokse perpara dhe mbrapa
 • Mikrofon
 • Airbag anesor dhe airbag perde
 • Disqe alumini 16’
 • Leve marshi lekure
 • Klima automatike
 • Sensore parkimi mbrapa
 • Kamera parkimi mbrapa
 • Sistem multimedia 8’
 • Bluetooth
Informacion i përgjithshëm
€25,490
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 1.6 - 128 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: gri
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay